Subvers
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Diferenta dintre o curva si un ...curvar

2 participanți

In jos

Diferenta dintre o curva si un ...curvar Empty Diferenta dintre o curva si un ...curvar

Mesaj Scris de Ambra Joi Sept 09, 2010 6:06 pm

E vreo diferenta? Sad Si daca nu,de ce sunt puse la index numai femeile? Rolling Eyes
Ambra
Ambra
Intermediate
Intermediate

Numarul mesajelor : 268
Puncte : 324
Reputatie : 4
Data de inscriere : 01/09/2009
Localizare : Akasha

Sus In jos

Diferenta dintre o curva si un ...curvar Empty Re: Diferenta dintre o curva si un ...curvar

Mesaj Scris de Crystalin Lun Sept 13, 2010 8:12 am

O fată l-a vizitat în Nepal pe DALAI LAMA şi i-a pus următoarea întrebare:

- Mult Stimate Invăţător, vă rog explicaţi-mi DE CE dacă un bărbat se culcă cu mai multe femei, el este văzut ca un gigolo sau ca un fustangiu, IAR dacă o femeie se culcă cu mai mulţi bărbaţi, ea este vazută ca o prostituată, sau ca o femeie uşoară? Nu este drept !

Dalai Lama ascultă foarte atent şi dă ca răspuns această perlă de înţelepciune milenară:

"Iată fiica mea, gândeşte în următorul fel : dacă o cheie deschide mai multe lacăte, ea este o cheie specială, ceva optim de avut.
In schimb, un lacăt care este deschis de mai multe chei diferite, este ceva foarte prost de avut".
Nu ţi se pare ???
Crystalin
Crystalin
Intermediate
Intermediate

Numarul mesajelor : 466
Puncte : 573
Reputatie : 17
Data de inscriere : 04/06/2009

Sus In jos

Diferenta dintre o curva si un ...curvar Empty Re: Diferenta dintre o curva si un ...curvar

Mesaj Scris de Crystalin Lun Sept 13, 2010 8:17 am

Ambra a scris:E vreo diferenta? Sad Si daca nu,de ce sunt puse la index numai femeile? Rolling Eyes

Nu este nici-o diferenta. Au fost puse la index sau sunt puse doar de persoanele care au deja o varsta inaintata pt ca asa au fost educate dar deja nu mai intereseaza pe nimeni. Smile
Crystalin
Crystalin
Intermediate
Intermediate

Numarul mesajelor : 466
Puncte : 573
Reputatie : 17
Data de inscriere : 04/06/2009

Sus In jos

Diferenta dintre o curva si un ...curvar Empty Re: Diferenta dintre o curva si un ...curvar

Mesaj Scris de Ambra Lun Sept 13, 2010 6:37 pm

Crezi tu ca nu mai intereseaza pe nimeni! Razz Nu cunosti mentalitatea sicilienilor...si nu numai a lor.Nici cu a romanilor nu ma rusinez.
M-a turbat dintotdeauna punerea la index a femeii cind in realitate barbatul e cel de incriminat.Si se mai mira onorabilii masculi de ce se fac fetele rele.
Dalai Lama daca a raspuns astfel, e un timpit! Ca si Napoleon...
Astia,merita sa faca dragoste cu...mamele lor!Mad
Face bine paienjenita aia,vaduva neagra...
Evil or Very Mad
Ambra
Ambra
Intermediate
Intermediate

Numarul mesajelor : 268
Puncte : 324
Reputatie : 4
Data de inscriere : 01/09/2009
Localizare : Akasha

Sus In jos

Diferenta dintre o curva si un ...curvar Empty Re: Diferenta dintre o curva si un ...curvar

Mesaj Scris de Crystalin Lun Sept 13, 2010 7:27 pm

Laughing Laughing Laughing .
Crystalin
Crystalin
Intermediate
Intermediate

Numarul mesajelor : 466
Puncte : 573
Reputatie : 17
Data de inscriere : 04/06/2009

Sus In jos

Diferenta dintre o curva si un ...curvar Empty Re: Diferenta dintre o curva si un ...curvar

Mesaj Scris de Ambra Joi Dec 30, 2010 8:01 pm

Si sa ma racoresc un pic pe Dalanaia,ala... Smile
Nimeni nu vrea sa aiba un lacat care se deschide cu toate cheile...dar,nici o cheie care sa deschida dupa capul ei toate lacatele nu-mi trebuie! Razz
Ambra
Ambra
Intermediate
Intermediate

Numarul mesajelor : 268
Puncte : 324
Reputatie : 4
Data de inscriere : 01/09/2009
Localizare : Akasha

Sus In jos

Diferenta dintre o curva si un ...curvar Empty Re: Diferenta dintre o curva si un ...curvar

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum