Subvers
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Chat , hai sa ne chat-uim

+3
io
vali
luminos1
7 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Chat , hai sa ne chat-uim - Pagina 3 Empty Re: Chat , hai sa ne chat-uim

Mesaj Scris de darina Sam Iun 11, 2011 8:58 pm

Multumesc pentru raspuns! Asadar, el se poate juca cu mine?
are un grad destul de inaintat, corespondeaza cu unii din SUA si e mai mult decat un hobby.

Biserica ma ajuta? off..vreau sa divortez dar nu ma pot desprinde..nu stiu ce imi face..Ma chinuie pshic, emotional..resimt si la nivel fizic..
O sa incerc sa ajung cat de curand la d-l Argesanu..


darina
Bigeiner
Bigeiner

Numarul mesajelor : 19
Puncte : 19
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/01/2011

Sus In jos

Chat , hai sa ne chat-uim - Pagina 3 Empty Re: Chat , hai sa ne chat-uim

Mesaj Scris de vali Sam Iun 11, 2011 10:38 pm

biserica e limitata sunt doar cativa ptreoti care stiu si inteleg restul sunt in dogma .
vali
vali
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1310
Puncte : 1559
Reputatie : 22
Data de inscriere : 26/05/2009
Varsta : 50
Localizare : acolo unde prostia si rautatea nu ajung

http://ioyahyia.wordpress.com/

Sus In jos

Chat , hai sa ne chat-uim - Pagina 3 Empty Re: Chat , hai sa ne chat-uim

Mesaj Scris de Ambra Mar Iun 14, 2011 4:49 am

Scz...dar,cum ai aflat ce grad are? drunken Ca daca ti-a spus el,sigur nu-i mason!
Iar daca faptul ca te controleaza te face sa-l banuesti de masonerie atunci,toti masculii sunt masoni! lol!
E o idee buna sa vorbesti cu Dragos A. ca e si psiholog daca nu ma insel...
Bafta! Da-ne vesti.
Aaa... scratch iar pe sotiorul ala, care te umileste incornoreaza-l un pic...si ai sa vezi ca nu te mai poate manipula! Razz Si nu carecumva sa-i spui ca eu te-am invatat ca ne "manipuleaza" p'amindoua! Laughing
Ambra
Ambra
Intermediate
Intermediate

Numarul mesajelor : 268
Puncte : 324
Reputatie : 4
Data de inscriere : 01/09/2009
Localizare : Akasha

Sus In jos

Chat , hai sa ne chat-uim - Pagina 3 Empty Re: Chat , hai sa ne chat-uim

Mesaj Scris de darina Lun Iul 18, 2011 6:04 pm

Ambra a scris:Scz...dar,cum ai aflat ce grad are? drunken Ca daca ti-a spus el,sigur nu-i mason!
Iar daca faptul ca te controleaza te face sa-l banuesti de masonerie atunci,toti masculii sunt masoni! lol!
E o idee buna sa vorbesti cu Dragos A. ca e si psiholog daca nu ma insel...
Bafta! Da-ne vesti.
Aaa... scratch iar pe sotiorul ala, care te umileste incornoreaza-l un pic...si ai sa vezi ca nu te mai poate manipula! Razz Si nu carecumva sa-i spui ca eu te-am invatat ca ne "manipuleaza" p'amindoua! Laughing

Buna, Ambra!

Scuze pt faptul ca raspund asa tarziu insa abia acum am vazut mesajul tau.
Nu- l bauiesc ca ar fi, ci stiu ca este, stiu mult mai multe Smile Nu ma gandeam ca ar putea fi ceva neaparat negativ, mai degraba vedeam treaba asta ca pe un hobby al lui, pana cand am citit in carile d-lui Argesanu cate ceva despre asta. Atunci, mi-am pus niste semne de intrebare, amplificate de problemele pe care le aveam. In cele din urma am fost la dansul si da, ceva era in neregula, daca vrei detalii iti dau privat Smile

In ceea ce priveste incornoratul, mai, parca sunt din alta lume, pur si simplu..treburile astea nu sunt de mine..Am suferit, inca sufar dar totul este de la Dumnezeu, chiar daca greu am constientizat, pentru binele meu se intampla toate..Am de lucru cu mine Laughing

Apropos, de invatamintele tale, din punctul lui de vedere nici o prietena de a mea nu e ok..toate ma coalizeaza cumva impotriva lui Laughing


darina
Bigeiner
Bigeiner

Numarul mesajelor : 19
Puncte : 19
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/01/2011

Sus In jos

Chat , hai sa ne chat-uim - Pagina 3 Empty Re: Chat , hai sa ne chat-uim

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum